Błąd w nawigacji GPS firmy TomTom
4 kwietnia 2012, 10:25TomTom informuje, że w niektórych modelach nawigacji satelitarnej tej firmy występuje błąd w oprogramowaniu, który uniemożliwia skorzystanie z urządzenia. Wskutek błędu odbiorniki GPS nie są w stanie określić swojej lokalizacji. Użytkownicy widzą szary ekran oraz informację o braku sygnału GPS.

